Szegedi hallgató képviselte hazánkat az Európai Parlamentben

 Délmagyar  |   2024. május 02., csütörtök - 08:05
A Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának elsőéves hallgatója, Hangai Balázs képviselte Magyarországot az Európai Unió ünnepi ceremóniáján, amelyet a csatlakozás húszéves évfordulója alkalmából rendeztek tíz tagállamnak. Ahogy fogalmazott, az utazás egészen új megvilágításba helyezte választott tanulmányaival kapcsolatos
Forrás: Délmagyar