Szentesen terítette a metamfetamint egy pár, két vásárlót is lekapcsoltak a rendőrök

 Szeged 365  |   2025. április 23., szerda - 16:10
Rendszeres anyagi haszonszerzés céljából a párjával árusított metamfetamint egy férfi Szentesen. Mint megtudtuk, a rendőrök nem csak őket kerítették rendőrkézre, hanem két vásárlójuk ellen is eljárást indítottak a közelmúltban.A rendőrség azt írta, hogy a nyomozóknak olyan információ jutott a birtokába, hogy egy 39 éves férfi tavaly november [...]
Forrás: Szeged 365