Szimfonikus zenekarral, tűzijátékkal ünnepelte Szeged az uniós csatlakozás húsz éves évfordulóját – Botka László: Szeged az európai Magyarország bástyája, a szabadság, a szolidaritás és az egyenlőség városa
Szeged.hu | 2024. május 01., szerda - 21:05
Tele volt a Széchenyi tér, ezrek hallgatták, nézték a Szegedi Szimfonikus Zenekar szabadtéri koncertjét.Forrás: Szeged.hu





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban