Taroltak az országos fizikaversenyen az egyetemi gyakorló diákjai
Délmagyar | 2024. április 29., hétfő - 20:07
Az ország legjobb iskolája és felkészítő tanára cím is Szegedre került az Országos Szilárd Leó Fizikaversenyről. A SZTE Gyakorló Gimnáziumot nyolcan is képviselték a döntőben, mindannyian a TOP10-ben végeztek. Ilyen fizikasikert még nem könyvelhetett el korábban a város.
Forrás: Délmagyar





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban