Tizenegy és fél évre ítélték az apját meggyilkoló magyarbánhegyesi férfit
Webrádió | 2025. április 08., kedd - 13:11
Jogerősen tizenegy és fél év fegyházbüntetéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla kedden azt a magyarbánhegyesi férfit, aki 2022 decemberében az utcán megölte édesapját és megsebesítette unokatestvérét.
A táblabíróság a jelenleg 25 esztendős vádlottat emberölésben és súlyos testi sértés kísérletében mondta ki bűnösnek. A férfi nem bocsátható [...]
Forrás: Webrádió





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban