Több mint 1 millió 700 ezer forintot gyűjtöttek össze az újszülött életmentőknek
Rádió88 | 2024. május 03., péntek - 10:14
Több mint 1 millió 700 ezer forintot gyűjtöttek össze a Szegedi Újszülött Életmentő Szolgálat Alapítványnak azon a jótékonysági autómosáson, ami egy hétig zajlott a Kálvária sugárúti autómosóban – számolt be a Szeged365. Zádori Gábor, az Ehrle Carwash Autómosó ügyvezető igazgatója a portálnak elmondta, a mosó bevétele 1.433.000 Ft lett, ezt kiegészítették [...]
Forrás: Rádió88


RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban