Több, mint 1000 néző előtt nyert a Szeged! Szép volt fiúk!
Szeged 365 | 2024. február 25., vasárnap - 22:07
A 2024-es évben ez volt az első győzelmünk. Márkvárt Dávid és Borvető Áron góljaival a BVSC-t győztük le a Szent Gellért Fórumban a Merkantil Bank Liga 22. fordulójában 2-0-ra.Nem esünk költői túlzásba, ha azt mondjuk, hogy végig mi irányítottuk a játékot. Természetesen a vendégek előtt is adódott egy-két helyzet, de az első jakrészben már a 27. [...]
Forrás: Szeged 365





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban