Több tanárt jelentettek be tanulóként – derült ki a persorozat csütörtöki tárgyalásán
Szeged.hu | 2024. április 26., péntek - 17:05
Nemcsak fantomdiákokkal csaltak a Rogers-iskolában és a Szegedi Felnőttoktatási Gimnázium és Szakképző Iskolában, de még a tanárokat is beírattak több felnőttoktatási képzésre, hogy lehívhassák utánuk az állami normatívát. Ezúttal újabb kilenc tanút, többnyire pedagógusokat hallgattak meg.Forrás: Szeged.hu


RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban