Új időszaki tárlat nyílik a Móra Ferenc Múzeumban
Rádió88 | 2024. május 03., péntek - 12:15
Új időszaki tárlat nyílik a szegedi Móra Ferenc Múzeumban május 6-án, hétfőn. A tárlaton a múzeum képzőművészeti gyűjteményéből válogattak: szegedi vagy Szegedhez kötődő művészek festményeit láthatják az érdeklődők. Így többek között Nyilasy Sándor, Szöri József, Kukovetz Nana és Vinkler László alkotásait is kiállítják. A szegedi múzeum képzőművészeti [...]
Forrás: Rádió88




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban