Ünnepeltek ma a Napfény Városában: 20 éves a Szegedi ÓVI, kiosztották a Pedagógus Szolgálati Emlékérmeket

 Szeged 365  |   2024. március 26., kedd - 15:10
Emlékérem átadással ünnepelték meg a Szegedi ÓVI fennállásának 20. évfordulóját. A rendezvényen Botka László polgármester adta át a Pedagógus Szolgálati Emlékérmeket a tavaly nyugállományba vonult óvodapedagógusoknak. Mint kiderült, ezután szakmai előadásokat hallgathattak meg a résztvevők. A polgármester az eseményen elmondta, az önkormányzat [...]
Forrás: Szeged 365