Vágányjavítási munkálatok kezdődtek az 1-es vasútvillamos és a 2-es villamos végállomásán
Szeged.hu | 2025. május 05., hétfő - 12:05
Vágányjavítási munkálatok kezdődtek az 1-es vasútvillamos és a 2-es villamos Szeged vasútállomás – azaz a nagyállomás – végállomásán ma üzemkezdettől előreláthatóan május 18-án, vasárnap üzemzárásig.Forrás: Szeged.hu




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban