Valótlan számlákat gyártottak: ezzel milliókat kaszált egy szegedi bűnszervezet
Szeged 365 | 2024. május 10., péntek - 10:10
Egy hattagú bűnszervezetet bukott le a rendőrség előtt, a letartóztatásukat most indítványozták. A hat gyanúsított a költségvetésnek több mint egymilliárd forintos kárt okozott. Fiktív számlákat gyártották, így zsebelték be a pénzt. Saághy Flóra az MTI-nek közölte, a megalapozott gyanú szerint a 2020-ban létrehozott bűnszervezet többszintű [...]
Forrás: Szeged 365




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban