Vármegyénk rendőrei ismét bizonyítottak, ezúttal a medencében! Számos érmet zsebeltek be az Úszó Országos Bajnokságon, a megmérettetés legjobb női versenyzője is Csongrád-Csanád vármegyei lett
Szeged 365 | 2025. november 07., péntek - 11:52
Igazán büszkék lehetünk, hiszen a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság csapata eredményesen szerepelt a Belügyminisztérium 2025. évi Úszó Országos Bajnokságán, ahol az összesített pontversenyben a IV. helyet, a vármegyei csapatok közül pedig az I. helyet szerezték meg!Az egyenruhások a közösségi oldalukon azt írták, hogy a versenynek [...]
Forrás: Szeged 365




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban