Ellepték a csótányok Szeged belvárosát? Egyre több lakos panaszkodik a rémisztő éjszakai helyzetre
Szeged 365 | 2026. június 22., hétfő - 09:56
Újabb aggasztó lakossági panasz jelent meg a napokban: több szegedi lakos arról számolt be, hogy az éjszakai órákban szinte ellepték a csótányok az Osztrovszky utcát. A beszámolók szerint az érintett utcában első ránézésre semmi sem utal problémára — a környék rendezett, tiszta, szemétnek nyoma sincs. Egy reddites posztoló mégis sokkoló látványról [...]
Forrás: Szeged 365





RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban