Látta valaki, mi történt? Segítséget kér egy szegedi autótulajdonos, aki szerint megrongálhatták a kocsiját (fotókkal)
Szeged 365 | 2026. június 19., péntek - 17:55
Olvasónk kért segítséget egy, a Szilágyi utcában történt eset kapcsán. Beszámolója szerint a szegedi mentőállomással szemben parkoló autóját valaki megrongálhatta, ezért most szemtanúk jelentkezését várja, akik segíthetnek neki az eset feltárásában.Olvasónk elmondása szerint autójával 2026. június 17-én (szerdán) 20 óra körül parkolt le Szegeden, [...]Forrás: Szeged 365











RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban