Napi trash: „valaki erős volt nagyon” egy szegedi buszmegállóban (fotó)
Szeged 365 | 2026. június 21., vasárnap - 13:54
Valaki látszólag ütős estén van túl Szegeden: látványosan megrongálták az Acél utcai buszmegállót Újpetőfitelepen.„Szeged, Újpetőfitelep, Acél utcai megálló: valaki erős volt nagyon” – fogalmazott a helyzetről készült fotó megosztója a Szegeden láttam és hallottam Facebook-csoportban.Forrás: Szeged 365










RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban