A nap legszuperebb híre: szabadkártyát kapott az OTP Bank-PICK Szeged a kézilabda Bajnokok Ligája következő idényére
Szeged 365 | 2026. június 22., hétfő - 11:56
A nőknél a Ferencváros, a férfiaknál pedig a Szeged kapott szabadkártyát a kézilabda Bajnokok Ligája következő idényére, a Tatabánya férficsapatának jelentkezését azonban elutasította az európai szövetség (EHF).A Tatabánya a kedvezőtlen döntés értelmében az Európa Ligában indulhat ősztől – szúrta ki az MTI.Az EHF hétfői sajtóközleménye [...]
Forrás: Szeged 365







RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban