Drágulhat a szegediek telefonszámlája is: a Telekom, a Yettel és a One is árat emel
Szeged 365 | 2026. június 18., csütörtök - 18:59
Drágul a telefonálás és az internetezés is: a Magyar Telekom, a Yettel és a One is bejelentette, hogy inflációkövető díjkorrekciót hajt végre. A három szolgáltató a Központi Statisztikai Hivatal által megállapított, 2025-ös évre vonatkozó 4,4 százalékos éves infláció mértékével emeli a havidíjakat.A Magyar Telekom és a Yettel előfizetői [...]
Forrás: Szeged 365







RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban