Nem vonták meg a BYD építményadó-kedvezményét
Rádió88 | 2026. június 26., péntek - 16:57
Nem vonták meg a BYD építményadó-kedvezményét. Bár Fodor Antal képviselő javasolta, hogy szűnjön meg a kiemelt beruházási területeken működő cégek adókedvezménye, erről végül nem is tárgyalt a szegedi közgyűlés. A városvezetés szerint a kedvezmény minden befektetőre vonatkozik, nem csak a BYD-ra. Botka László polgármester elmondta, hogy 700 millió [...]
Forrás: Rádió88








RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban