Stumpf Péter: “Elég volt abból, hogy úgy viselkednek, mintha mi szegediek költöztünk volna a gyár mellé” – ismét megszólalt a BYD kapcsán az országgyűlési képviselő
Szeged 365 | 2026. június 26., péntek - 11:55
Ismét megszólalt Stumpf Péter a Szegeden gyárat építő BYD kapcsán. Az országgyűlési képviselő szerint Stella Li nemrégiben tett kijelentése az észszerű elvárásokkal teljes mértékben összeegyeztethetetlen. Stumpf Péter kiemelte, hogy “elég volt abból, hogy úgy viselkednek, mintha mi szegediek költöztünk volna a gyár mellé”. [...]
Forrás: Szeged 365










RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban