Egykori tömörkényesek állítanak ki a Fekete házban
Rádió88 | 2026. június 26., péntek - 16:57
A Tömörkény-gimnázium 40 éve elballagott diákjai állítanak ki a szegedi Fekete házban. A Mesterek és tanítványok című időszaki kiállításon a művészeti osztály alkotásait, egyebek mellett szobrokat, kisplasztikákat és ceruzarajzokat láthatunk augusztus 31-ig. Juhász Zsolt, a tárlat egyik kiállítója és szervezője arról beszélt, mi motiválta [...]
Forrás: Rádió88






RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban