Átvette Szeged díszpolgári címét Gál Béla
Délmagyar | 2024. május 17., péntek - 19:05
Átadták a Szeged napi díszközgyűlésen Gál Bélának, a Radnóti-gimnázium korábbi igazgatójának a díszpolgári címet. Ezenkívül a Pro Urbe-díjakat, és a Szegedért Emlélérmeket is átadták.
Forrás: Délmagyar




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban