Elismerést vehetett át Hangai József

 Rádió88  |   2024. május 17., péntek - 18:12
Kimagasló szakmai tudása és tevékenysége elismeréseként a kiemelt mentőtiszt címet adományozta az Országos Mentőszolgálat főigazgatója Hangai Józsefnek. Az OMSZ Dél-alföldi Regionális Mentőszervezetének szóvivője a Rádió 88-nak elmondta, 2005-ben kezdte mentőápolóként, 2007 óta már mentőtisztként dolgozik, 2017 óta pedig ő a regionális szóvivő [...]
Forrás: Rádió88