Botka László 2004. május elsején: Európát senki nem hozza ide, Európát nekünk kell itt fölépítenünk
Szeged.hu | 2024. május 01., szerda - 19:05
Szeged a ligetben várt Európára. Ezrek számolták itt visszafelé a másodperceket, hogy együtt köszönthessék május elsején, nulla óra nulla perckor az Európai Unióhoz való csatlakozást; majd ezután két napig itt ünnepelt a város lakossága az Euromajálison. Botka László polgármester az újszegedi szabadtéri színpadon mondta el hivatalos EU-köszöntő [...]Forrás: Szeged.hu




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban