Egykori válogatottakkal erősíthet a Győr

 Webrádió  |   2024. április 29., hétfő - 23:07
Egykori válogatott játékosok érkezését jelenti be kedden a győri férfi kézilabda klub, amely az NB I/B bajnokságának megnyerése után feljutott a legmagasabb osztályba, amit pont a szegedi U21-es csapat legyőzésével bajnokként tehet meg. A hírt Uhlig Rita ügyvezető jelentette be az M4 Sport hétfői Kézilabda magazinjában, ahogyan azt is, hogy [...]
Forrás: Webrádió