Férfi kézilabda NB I – Kilvinger Bálint lesz a Győr vezetőedzője

 Webrádió  |   2024. április 29., hétfő - 22:11
Bencze József helyett a jelenlegi szakmai igazgató, Kilvinger Bálint lesz férfi kézilabda NB I/B-ben bajnok Győri ETO-UNI FKC vezetőedzője az élvonalban. Uhlig Rita ügyvezető az M4 Sport hétfői Kézilabda magazinjában jelentette be a váltást. Hozzátette, Bencze József más szerepkörben marad a klubnál. Kilvinger korábban hét évig irányította [...]
Forrás: Webrádió