Facsemetéket ültettek a Kállay ligetben

 Webrádió  |   2024. február 22., csütörtök - 21:09
Több mint száz, többször iskolázott facsemetét ültetett a szegedi önkormányzat a Kállay ligetben, a korábban kiöregedett fák helyére szerda délelőtt. Mint Mihálik Edvin a közösségi oldalán kifejtette, az önkormányzatnak az a célja, hogy biztonságos és új funkciókkal ellátott közpark valósuljon meg a Kállay ligetben.   Mihálik Edvin [...]
Forrás: Webrádió