Facsemetéket ültettek a Kállay ligetben
Webrádió | 2024. február 22., csütörtök - 21:09
Több mint száz, többször iskolázott facsemetét ültetett a szegedi önkormányzat a Kállay ligetben, a korábban kiöregedett fák helyére szerda délelőtt.
Mint Mihálik Edvin a közösségi oldalán kifejtette, az önkormányzatnak az a célja, hogy biztonságos és új funkciókkal ellátott közpark valósuljon meg a Kállay ligetben. Mihálik Edvin [...]
Forrás: Webrádió




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban