Férfi kézilabda BL – A Veszprém végig vezetve verte a dán bajnokot
Webrádió | 2024. február 22., csütörtök - 21:09
A Veszprém házigazdaként 34-31-re legyőzte a dán GOG csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában, csütörtökön.
A dán bajnok és kupagyőztes vendégek egyszer sem vezettek az egész mérkőzésen. Eredmény, csoportkör, 12. forduló, B csoport: Telekom Veszprém-GOG (dán) 34-31 (19-13) --------------------------------------- [...]
Forrás: Webrádió




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban