Pünkösdvasárnapra marad a bajnokavatás a férfi kézilabda NB I -ben
HírTv | 2025. június 05., csütörtök - 07:35
A Magyar Kupa-győztes Szeged házigazdaként 32-28-ra nyert a címvédő Veszprém ellen a férfi kézilabda NB I döntőjének szerdai, második mérkőzésén, ezzel egyenlített a párharcban.
Forrás: HírTv




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban