Rövidesen elkezdődik a Szent Gellért Fórum építésének második üteme
Rádió88 | 2024. február 01., csütörtök - 08:11
Az egyházmegyei fociakadémiára járó gyerekek szüleinek tartott szülői értekezletet Kiss-Rigó László, a Szeged-Csanádi Egyházmegye püspöke. A Szeged-Csanád Grosics Akadémia alapítója szót ejtett az utánpótlást érintő legfőbb nehézségről, valamint a Szent Gellért Fórum bővítéséről – olvasható a klub honlapján. Mint elmondta, rövidesen elkezdődik [...]
Forrás: Rádió88




RSS alkalmazások a Google Play-ben
RSS alkalmazások az Apple Store-ban