Újabb ajándékokat kaptak a dorozsmai és szentmihályi gyerekek

 Rádió88  |   2024. február 01., csütörtök - 08:11
Mintegy 720 csomaggal lepte meg Ruzsa Roland önkormányzati képviselő, Mihálffy Béla országgyűlési képviselő és Nógrádi Tibor a kiskundorozsmai és szentmihályi óvodákat illetve bölcsődéket – írta a Szegedma. Ruzsa Roland elmondta, Kiskundorozsmán már hagyomány, hogy minden év januárjában felkeresik az óvodákat és bölcsődéket. Ilyenkor kis csomagokkal [...]
Forrás: Rádió88